YASAL JİGOLO AJANSINA ÜYE OLMANIN FAYDALARI

0 12

                        Yüz yıllardır birçok erkek tarafından icra edilen ve yapan herkesin hayatını kurtaran, bambaşka bir dünyaya geçiş yapmasına yardımcı olan… Gerçek anlamda hayat standartlarını yükselten, yaşamını güzelleştiren ve zengin bir yaşam sürmesine olanak tanıyan jigololuk işini biliyor musunuz? Asgari ücret için ter dökmekten, fakirlik ile mücadele etmekten, sürekli borçlanmaktan, ev kirasından, banka kredisi ödemekten, yüksek faturalardan… Geçim derdinden, stresten, umutsuzluktan, güçsüzlükten ve çaresizlikten kurtulmak için en iyi yolun, jigololuk olduğunun farkında mısınız?

Peki, ya yasal jigolo ajansına üye olmanın faydalarının ve yasal jigolo ajansı ile çalışmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde misiniz? Tüm bu sorulara “Hayır!” diye yanıt veriyorsanız, ülkemizin tek yasal jigolo ajansı danışmanlarına odaklanın, bu makaleyi dikkatle okuyun… Jigololuk konusunda bilgilenin ve siz de hayatınızı kurtaracak adımı atmadan önce, iyi hazırlanın:

                        Gerçek anlamda bir erkeğim; güçlüyüm, kuvvetliyim, kadınları tatmin etmenin tüm yollarını biliyorum ve temizliğime de çok dikkat ederim. Jigololuk başvurusu yapmadan önce, emin olmak istediğim bir konu var… Jigolo temizliğine dikkat etmeli mi, yasal jigolo ajansları ile çalışmanın faydaları nelerdir ve jigolo nasıl olunur? Bu üç sorumu cevaplamanızı rica edebilir miyim? Teşekkürler… 

Saydığınız özelliklerinize ek olarak on sekiz yaşından büyük, sağlıklı, herhangi bir engeli ya da sağlık sorunu bulunmayan… Kendine -her anlamda- iyi bakan, enerjik, seks potansiyeli ve libidosu (seks yapma arzu ve isteği) yüksek, yatak performansı ile göz dolduran… Birlikte olduğu bayanları zevk ve haz içinde bırakabilen, yatakta ne yapması gerektiğini çok iyi bilen, farklı cinsel deneyimlere ve fantezilere açık… (Jigolo temizliğine dikkat etmeli mi? diye sormak yerine) kişisel hijyenine ve temizliğine gereken önemi fazlası ile veren… Terbiyeli, saygılı ve birlikte olduğu bayanların her türlü bilgisini paylaşmaktan çekinen (ağzı sıkı) bir erkekseniz, jigolo olmak için başvurabilirsiniz.

                        Jigolo partneri arayan olgun bayanlara kolaylıkla ulaşmak, profesyonel jigolo ekiplerinde yer almak ve online jigolo kataloğunda sergilenmek… Hiçbir şekilde sorun yaşamamak, profesyonel bir şekilde jigololuk yapabilmek ve işinizde yükselmek için yasal jigolo ajansına üye olmanız gerekmektedir.

Başvurmak için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.