profesyonel jigolo sitesi

Selam. jigolo nasıl olabilirim diye internetten araştırma içerisindeydim

0 1.229

Sünepe Halil’dim, şimdi Halil Bey oldum

Selam. jigolo nasıl olabilirim diye internetten araştırma içerisindeydim.  Birgün karşıma Jigolo Şirketleri  sitesi çıktı ve profesyonel jigolo sitesi olarak cevap oldular.

Girişten de anlayacağınız üzere, ismim Halil. 27 yaşında üniversite mezunu bir gencim. Oldukça muhafazakar bir ailede büyüdüğümden dolayı bir nevi kız çocuğu gibi yetiştirildim. Her zaman nazik, terbiyeli, sessiz-sakin ve az konuşan bir çocuk ve genç oldum çünkü bizim evin en küçüğüydüm ve aksi bir çocuk olmam kabul edilemezdi.

Bu özelliklerimden dolayı lise ve üniversite zamanlarımda “Sünepe Halil” diye çağrılıyordum ve üniversite üçüncü sınıfa kadar bir kızın elini bile tutmadığımdan dolayı, hakkımda eşcinsel olduğuma dair dedikodular çıkmıştı.

Sizin anlayacağınız, aşırı derecede ezik ve kıyıda kalmış bir gençtim… profesyonel jigolo sitesi aramak gerçekten zor Tabii ki bu iş, böyle devam etmedi. Üniversite üçüncü sınıfta bir kızla beraber oldum ve kendimle ilgili bir şeyi de fark ettim: Aşırı derecede cinsellik takıntılıydım ve bir türlü tatmin olamıyordum.

Bu özelliğimi paraya çevirmeye karar verdim ve jigololuk başvurusu yaptım. Ne de olsa hem bayanlarla birlikte olacak hem de süper paralar kazanacaktım. Net bir şekilde söyleyebilirim ki hayatım boyunca verdiğim en doğru karardı.

Şimdi beş senelik jigolo olarak hem çok güzel paralar kazanıyorum hem de mis gibi bayanlarla birlikte oluyorum. Haftanın her günü çalışıyorum ve aylık kazancım yaklaşık 25.000i buluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.