PARAYA GİDEN EN ZEVKLİ YOL: JİGOLOLUK

0 5

                        Etrafınızdaki herkese kulağınızı tıkamanın, kendinize ve erkekliğinize güvenerek yola çıkmanın ve hayatınızı, jigololuk yaparak güzelleştirmenin sırası geldi! Unutmayın ki zengin, mutlu, rahat ve keyifli bir hayat yaşamak, hayal ettiğiniz her şeye sahip olmak, başarılı ve çok para kazanan bir erkeğe dönüşmek… Hayatınızın her anından zevk almak, gelecek yıllarınıza umutla bakmak, anı yakalayıp kendinizi mutlu, neşeli, güçlü ve huzurlu hissetmek… Akıl almaz derecedeki ateşli olgun bayanların cinsel arzularını gerçekleştirerek hem hazza hem mutluluğa hem de paraya doymak… Yataktaki becerilerinizi, erkeklik gücünüzü, beden kuvvetinizi ve seks enerjinizi kullanarak yüksek gelir elde edip kısa sürede zenginleşmek…

Türkiye’de ve Avrupa’da hizmet veren en güvenilir ve en profesyonel jigolo sitesi sayesinde aktif olarak jigololuk yaparak hayatınızı kurtarmak çok kolay! Evet, meraklandığınızı biliyoruz ve size, bu işi nasıl başaracağınızın tüm yollarını hemen anlatıyoruz:

    Jigololuk nedir? Jigolo nasıl olunur? Kime “jigolo” denilir? Jigololuk yapmak suç mudur, yoksa, jigololuk yapmak yasal mıdır?

Jigololuk, bir iştir ve esası; bir erkeğin, kendisini kiralayan olgun bayan müşterisinin seks ihtiyaçlarını gidermeye ve cinsel fantezilerini gerçekleştirmeye dayanır. Jigololuk işinin geçmişi, çok uzun yıllara dayanır ve yüz yıllardır birçok erkek, jigololuk yaparak hayatını kurtarmaya çalışmaktadır. Bir erkeğin jigololuk yapmaktaki asıl amacı, çok para kazanmaktır ama jigololuk, aynı zamanda erkeklerin ateşli zamanlar geçirmesine de olanak tanır. Bu sebeptendir ki sırf ateşli, bakımlı, zengin ve sosyetik olgun bayanlarla birlikte olmak için de jigololuk yapan erkekler vardır.

Jigolo olmak için kesinlikle profesyonel jigolo sitesine başvurulmalı ve profesyonel jigolo ekiplerine katılmak için harekete geçilmelidir. Unutmayın ki jigolo çetesi veya jigolo dolandırıcıları tarafından abluka altına alınmış olan jigolo dünyası, jigolo olmak isterken dolandırılan erkeklerde de doludur. Jigolo olmak isterken dolandırılan erkeklerden biri olmamak ve profesyonel olarak jigololuk yapabilmek için yasal jigolo sitesine üye olmanız gerekmektedir.

                        Profesyonel olarak seks hizmeti sunan, yani, aktif bir jigolo ekibine katılıp geçimini jigololuk hizmeti vererek sağlayan erkeklere “jigolo” denilir. Jigololuk yapmak, on sekiz yaşından küçükler için kesinlikle yasaktır ve suçtur. Jigolo olmak ve jigolo hizmeti vermek ya da almak için on sekiz yaşından büyük olmak gerekmektedir. (Jigololuk yapan erkeğin ve jigolo hizmeti talep eden bayanın, kesinlikle on sekiz yaşından büyük olması zorunluluğu vardır.)

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılar için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.