KÖPRÜDEN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞ: JİGOLOLUK

0 17

                        Daha fazla hırpalanmanın, kendinizi suçlamanın, hayatınıza lanet okumanın, boşa zaman harcamanın, mutsuz, umutsuz, fakir ve yoksul bir genç olarak yaşamanın… Gelecek yıllarınızı düşündükçe umutsuzluğa kapılmanın ve hatta geleceğinize baktıkça üzülmenin, kendinize acımanın, çevriniz tarafından hor görülmenin, güçsüz ve çaresiz hissetmenin… Hayalini kurduğunuz evi ve otomobili, ancak televizyon ekranlarından izlemek zorunda kalmanın…

Sürekli bir geçim derdi yaşayıp para hesabı yapmanın, borçlanmanın, banka kredileri ile geçinmeye çalışmanın ve parasızlıktan dolayı zorlanmanın… Sevmediğiniz ve kazancı düşük olan işiniz yüzünden yıpranmanın, emeğinizi boşa harmanın yarattığı sıkıntılar ile boğuşmanın ve bu sebeple üzülmenin… Hatta bunlara ek olarak aklınıza gelen ya da gelmeyen tüm sıkıntıların sonu, jigololuk ile gelecek!

                        Jigolo nasıl olunur? Jigolo olma kriterleri nelerdir? Bir jigolo adayı olarak ben de jigolo danışma hattını arayıp merak ettiğim konular hakkında bilgi alabilir miyim?

Kaliteli, profesyonel ve yasal jigolo ajansı ile görüşüp üyelik sürecinizi başlatarak jigolo olabilirsiniz. Bunun için jigolo olma kriterlerini yerine getirebilmeli, yani; on sekiz yaşından büyük, sağlıklı, güçlü ve kuvvetli bir bedene sahip… Seks konusunda deneyimli, istekli ve arzulu, farklı cinsel birliktelikler ve seks fantezileri konusunda ön yargısı olmayan… Cinsel enerjisi ve libidosu (seks yapma isteği) yüksek, yatak performansı ile göz dolduran, birlikte olduğu bayanları tatmin etmenin yollarını bilen…

Kendine çok iyi bakan, dış görünüşüne ve giydiği kıyafet, ayakkabı ve kullandığı aksesuarlara özen gösteren… Kişisel hijyen ve bakım konusunda hassas davranan, sağlıklı yaşamaya ve iyi görünmeye önem veren… Jigololuk konusunda ciddi ve jigolo partneri arayan olgun bayanların seks ihtiyaçlarını gidererek para kazanma konusunda hevesli olan bir erkek olarak adım atmaya hazır olmak, gerekmektedir. Bu şartları, yani, jigolo olma kriterlerini sağlayan her erkek, profesyonel jigolo ajansı bünyesinde çalışmak için başvuruda bulunabilir.

                        Sıralanan tüm kriterleri yerine getirdiğinizden emin olmanız halinde, siz de ülkemizin en başarılı ve en kaliteli jigolo ajansına üye olabilirsiniz. Bunun için ise yasal jigolo ajansı web sitesindeki jigolo üyelik formunu doldurmanız ve katılmayı düşündüğünüz jigolo ekiplerini belirtmeniz gerekmektedir. Yasal jigolo ajansı olarak jigolo adaylarına başarılı bir jigololuk kariyeri dileriz.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.