Jigololuk

Bir erkeğin yapabileceği en zevkli iş: Jigololuk

0 889

 

Bir erkeğin yapabileceği en zevkli iş: Jigololuk

18-55 yaş arası güçlü, kendine güvenen, yatak performansının yeterli ve hatta çok daha iyi olduğunu düşünen, bir bayanın dilinden anlayan ve bayanı mutlu etmesini bilen, iletişimi güçlü ve ne istediğini bilen tüm erkekler, işte bu yazımız tam da sizin için!

Bu saydığımız özelliklerin ve daha fazlasının sizde de bulunduğunu düşünüyorsanız, hayatınızın fırsatını kaçırmak için hiçbir nedeniniz bulunmamaktadır. Hemen, şimdi başvuru formumuzu doldurun ve muhteşem ekibimizdeki yerinizi alın.

İster yarı zamanlı (ek iş olarak), ister tam zamanlı olarak jigololuk yapın ve Türkiye’nin her ilinden zengin, bakımlı, elit, yalnız ve (birkaç saatliğine, bir geceliğine ya da birkaç günlüğüne olmak üzere) değişen taleplerle bizden erkek arkadaş ya da jigolo kiralamak isteyen bayanların ihtiyaçlarını gidererek para kazanın. Saatlik en az 2.500 liradan başlayan ödemelerle yepyeni bir hayata merhaba deyin.

Nasıl mı?

Çok basit… Yapmanız gereken ilk şey, başvuru formumuzu doldurmak ve bilgilerinizi, ajansımızın değerli ekibi ile paylaşmak. En kısa zamanda sizi arayacağız ve gerekli tüm bilgileri sizinle paylaşıp, zengin ve güçlü bir erkeğe dönüşmenizi birlikte planlayacağız.

Görüşmek üzere.

Leave A Reply

Your email address will not be published.