JİGOLOLUK YAPACAK ÖZGÜVENE SAHİP MİSİNİZ?

0 54

                        Sonra soracağımız soruyu, başta sormak ve böylelikle sadece hak eden adaylar ile devam etmek istiyoruz: Jigololuk yapacak, yani, jigolo partneri arayan olgun bayanların seks ihtiyacını giderecek güçte bir erkek misiniz? Kendinize, seks gücünüze ve cinsel performansınıza güveniyor musunuz? Sizin için jigolo olmak önemli mi ve jigololuk konusunda ciddi misiniz? Eğer tüm bu sorulara “Evet! Aynen öyle!” diye cevap verebiliyorsanız, yasal jigolo ajansı danışmanları olarak biz de size yardımcı olmaya hazırız. Jigololuk konusunda aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak, jigololuk başvuru sürecini öğrenmek ve jigolo ekipleri ile ilgili olarak bilgi almak için takipte kalın:

          Jigolo danışma hattı aracılığı ile konuştuğum müşteri temsilcisi, neden yasal jigolo ajansları ile çalışmam gerektiğini anlattı ama bir kere de buradan sormak istedim… Yasal jigolo ajansları ile çalışmanın faydaları nelerdir? 

Yasal jigolo ajansı ile çalışmanın en büyük faydası, jigolo dolandırıcıları tarafından kandırılma riskini yok etmenizdir. Buna ek olarak yedi gün-yirmi dört saat boyunca danışmanlık hizmeti almanız da bu faydalardan yalnızca bir diğeridir. Yasal jigolo ajansı ile çalışmak, profesyonel jigolo ekiplerine katılma şansını yakalamanız açısından da önemlidir. Ayrıca, jigolo partneri arayan olgun bayanlara kolaylıkla ulaşmanız da yasal jigolo ajansı ile çalışmanıza bağlıdır. İşin özeti, gerçekten jigololuk yapmak ve jigolo partneri arayan bayanların seks ihtiyacını gidererek para kazanmak istiyorsanız, yasal jigolo ajansına üye olmalısınız.

          Büyükşehir jigolo ekibine ek olarak Ankara jigolo ekibine katılmak için başvurabilir miyim? Tek bir jigolo ekibine mi başvuru yapabiliyorum, yoksa istediğim tüm ekiplere başvuru yapabilir miyim? Online jigolo kataloğunda bir profil sahibi olmak için ayrıca başvuru mu yapmam gerekiyor?

Evet, büyükşehir jigolo ekibine ek olarak Ankara jigolo ekibine katılmak için de başvuru yapabilirsiniz. Tek bir jigolo ekibine başvuru yapmak zorunda değilsiniz ve istediğiniz tüm jigolo ekiplerine katılma talebi gönderebilirsiniz. Hayır, online jigolo kataloğunda bir profil sahibi olmak için ayrıca başvuru yapmanıza gerek yoktur. Eğer jigolo olma şartlarını sağlıyorsanız, jigololuk başvurunuz onaylanır ve hem katılmayı istediğiniz jigolo ekiplerine hem de online jigolo kataloğuna girişiniz yapılır.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.