JİGOLOLUK KONUSUNA NETLİK GETİRİYORUZ!

0 24

                        Bol para kazanmaya ve dolu dolu yaşamaya hazırsanız, biz de jigololuk konusuna netlik getirmeye ve size yardımcı olmaya hazırız… Zevkin, sefanın, zenginliğin, lüksün ve mutluluğun hâkim olduğu jigolo dünyasına giriş yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm ipuçlarını sunacağız. Ülkemizin en kaliteli ve tek yasal jigolo ajansı danışman ekibi olarak size yardımcı olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz… Hayatını -jigololuk yaparak- kurtarmayı planlayan tüm jigolo adaylarına rehber olmaya ve yol göstermeye can atıyoruz… Biliyoruz ki profesyonel olarak jigololuk yapmaya başlayan her erkek, hayatında yepyeni bir sayfa açmanın rahatlığını sürmektedir. İşte ülkemizin tüm değerli erkeklerinin de fakirlikten ve mutsuzluktan kurtulması ve jigololuk yaparak rahatlaması için elimizden geleni yapıyoruz:

size en keyifli yoldan para kazandıran meslek
çok kolay yoldan çok fazla para kazandıran meslek

Jigolo başvurusu yapmama yardımcı olan itici gücüm, yatakta sergilediğim performansların yüksek olmasıdır. Henüz yirmi dört yaşında olmama rağmen seks konusunda oldukça yetenekli ve deneyimliyim. Jigolo Ankara ve jigolo Çankaya ekiplerine katılmak istiyorum ama yasal jigolo ajansı danışmanlarının desteğine ihtiyaç duyuyorum. Bana destek olur musunuz? 

Bahsettiğiniz üzere seks konusunda başarılı, yetenekli ve deneyimliyseniz ve yirmi dört yaşındaysanız, jigololuk işi için uygun olduğunuzu söyleyebiliriz. Yalnız, bilmeniz gerekir ki bu özelliklerinize ve yeteneklerinize ek olarak birtakım şartları da sağlamanız gerekmektedir. Jigolo olmak ve jigololuk yaparak para kazanmak için jigolo olma kriterlerini yerine getirmelisiniz. Yani; fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı olmalı, herhangi bir engeliniz olmamalı, iyi görünmeli, güçlü bir bedene sahip olmalı… Dış görünüşünüze ve kişisel hijyeninize dikkat etmeli, sade ve şık kıyafetler giymeli… Günlük olarak duş almalı, iç çamaşırlarınıza özen göstermeli, her an temiz olmalı ve güzel kokmalısınız. Tüm bunlara ek olarak ise saygılı, terbiyeli, sır tutabilen, aklı başında ve karizmatik bir erkek görüntüsü çizmeli…

Girdiğiniz ortamlara ve buluştuğunuz jigolo partneri arayan olgun bayanlara kolaylıkla uyum sağlamalı… Hoş sohbet, güler yüzlü ve kesinlikle ön yargısız bir erkek olarak görünmeli ve profesyonel jigololuk yapmaya hevesli olmalısınız. Jigolo olma kriterleri olarak nitelendirebileceğimiz bu şartları sağlamanız halinde, jigolo Ankara ve jigolo Çankaya ekiplerine katılmak için başvurabilirsiniz.

                Güvenilir ve yasal jigolo ajansı web sitesine hemen giriş yapın ve jigololuk başvuru formunu doldurup ilk adımı böylelikle tamamlamış olun. Lütfen, jigololuk başvurusu sırasında katılmayı istediğiniz jigolo ekiplerini belirtmeyi unutmayın.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.