JİGOLOLUK KADAR ZEVKLİ BİR İŞ YOK!

0 19

                        Öyle bir hayat düşünün ki tüm hayalleriniz gerçek oluyor, muhteşem deneyimler yaşıyorsunuz, zenginlik ve bolluk içinde yüzüyorsunuz ve yaşamın tadını doyasıya çıkarıyorsunuz. Fakirlik, yoksulluk, parasızlık ve geçim derdi nedir bilmiyorsunuz, canınızın çektiği her şeyi satın alabiliyorsunuz ve her şeyin en güzeline sahip oluyorsunuz… Kendi evinizi satın alıp kira derdinden ve ev sahibi çilesinden kurtuluyor ve bununla da kalmayıp hayalinizdeki otomobile kavuşuyorsunuz…  Kendiniz için harika bir ortam yaratıyor, şehrinizin en iyi ve en kaliteli mekanlarında takılıyor ve sosyal statünüzü yükseltiyorsunuz… Sevdiğiniz işi yaparken zengin olmanın keyfini sürüyor ve sadece seks gücünüzü kullanarak ve muhteşem bayanlarla yatarak para kazanıyorsunuz… Kulağa inanılmaz geliyor, değil mi? İnanılmaz değil, jigololuk yaparak siz de tam anlamıyla böyle bir hayat yaşayabilir ve tüm hayallerinizi gerçekleştirmenin keyfini sürebilirsiniz:

Gerçekten merak ettiğim bir konu var: Neden yasal jigolo ajansları ile çalışmalıyım? Kendi başıma jigololuk yapamaz mıyım? Jigolo partneri arayan olgun bayanlara, kendi çabalarımla ulaşamaz mıyım? 

Profesyonel olarak jigololuk yapabilmeniz, yani, jigolo partneri arayan bayanların seks ihtiyaçlarını gidererek para kazanabilmeniz için yasal jigolo ajansı ile çalışmalısınız. Kendi başınıza jigololuk yapmaya kalkmanız, sadece boşa zaman harcamanıza sebep olur çünkü bu şekilde müşteri bulamazsınız. Jigolo partneri arayan olgun bayanlara kendi çabalarınızla ulaşmanız mümkün değildir çünkü bu bayanlar, sadece yasal jigolo ajansının kataloğundan erkek kiralamaktadırlar. (Jigolo partneri arayan bir bayanın önceliğinin; güvenlik ve gizlilik olduğunu göz önüne aldığımızda, bu bayanların -rastgele- erkekler ile görüşmemesinin sebebini anlayabilirsiniz.) Gerçekten jigololuk yapmak ve jigolo partneri arayan bayanların seks ihtiyaçlarını gidererek gelir elde etmek için yasal jigolo ajansına üye olmalısınız. Lütfen, yasal jigolo ajansının web sitesine üye olun ve jigololuk kariyerinizi -jigolo iş başvuru formunu doldurarak- güvence altına alın.

                        Jigololuk işi konusunda ciddiyseniz ve jigolo olma şartlarını sağladığınızı düşünüyorsanız, bir dakika daha kaybetmeyin… Ülkemizin en başarılı ve tek yasal jigolo ajansının web sitesine hemen üye olun, jigololuk iş başvuru formunu doldurun… ve katılmayı düşündüğünüz jigolo ekiplerini mutlaka belirtin.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.