JİGOLOLUK İŞİNDE NASIL YÜKSELECEKSİNİZ?

0 10

                        Bu muhteşem yazı hem jigolo adaylarına hem de jigololuk işine yeni başlayan üyelere çok faydalı olacak ve kafalardaki tüm soru işaretlerini giderecek! Jigolo dünyasını yakından takip eden ve bu dünyaya girmek için yardım bekleyen beyler… Jigolo başvurusu yapmış ve jigolo ekiplerine katılma hakkı kazanmış yeni jigolo üyeler… Dünyanın en haz verici ve en yüksek getirili işi olan jigololuk mesleğine dair sorularınız varsa, merak etmeyin. Türkiye’de faaliyet gösteren en profesyonel ve tek vergi levhalı jigololuk sitesi danışmanları olarak harika bir iş olan jigololuk konusunda hepinizi bilgilendireceğiz.

                        Jigolo partneri arayan olgun bayanların seks ihtiyaçlarını karşılıyor ve jigolo Beylikdüzü, jigolo İstanbul ve jigolo Büyükşehir ekiplerinde çalışarak para kazanıyorum. Sekiz aylık profesyonel jigolo olarak kişisel hedefim ise jigolo Platin takımına girmek ama bunun için ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? 

Mademki jigolo Beylikdüzü, jigolo İstanbul ve jigolo Büyükşehir ekiplerine katılmaya hak kazandınız… Sekiz aydır profesyonel olarak jigololuk yapıyor ve şimdi de jigolo Platin takımına girmek istiyorsunuz… O halde size hemen bilgi verelim: Vergi levhalı jigololuk sitesi tarafından yönlendirilen jigolo Platin takımına girmeye başvurmanız için dört ay daha beklemelisiniz. Yani, jigolo Platin takımına başvurmak için en az bir sene boyunca profesyonel olarak jigololuk yapmanız gerekmektedir. Tabii ki bir senelik jigololuk kariyeriniz boyunca hiçbir bayan müşterinizden olumsuz yorum almamanız, vergi levhalı jigololuk sitesi üyelik kurallarına uymanız…

Jigolo kariyer programını sıkı sıkıya takip etmeniz, jigololuk işinin hakkını vermeniz, mesleğinize ve müşteriniz olan olgun bayanlara saygı duymanız… Sizi kiralayan olgun bayanlarla buluşmadan önce çok iyi hazırlanmanız ve işinizi ciddiye alıp üstün performans sergilemek için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlamanız halinde siz de jigolo Platin takımına katılmak için başvurabilir ve başvurunuzun onaylanması ile birlikte, takıma girebilirsiniz.

                        Güvenilir ve vergi levhalı jigolo şirketinin bünyesinde çalışmak için yapacağınız tek şey, siteye üye olmak ve jigololuk başvuru formunu doldurmaktır. Böylelikle siz de -tıpkı diğer jigolo üyeler gibi- jigolo partneri arayan olgun bayanlarla birlikte olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.