JİGOLOLUK BAŞVURUSU YAPARAK HAYATIMI KURTARDIM…

0 2

                        Hangi zorlayıcı ve bıktırıcı koşullarda yaşamaya çalıştığımı, nasıl fakir ve yoksul bir yaşam sürmek zorunda bırakıldığımı, kendimi nasıl mutsuz hissettiğimi… Hayatımdan nasıl nefret ettiğimi, gelecek yıllarımı düşündükçe ürperdiğimi, yaşamdan zevk almadan sadece nefes aldığımı vs asla anlatmak istemiyorum. Bunun yerine, profesyonel olarak jigololuk yapmaya başlamamla birlikte değişen hayatımı, yükselen yaşam koşullarımı ve mutlu mesut günlerimi anlatmak istiyorum. Öncelikle ben, Jigolo Aziz. Aslen Suriyeliyim ama Türk vatandaşlığına geçmiş, yirmi beş yaşında, lise mezunu ve iki senedir aktif olarak jigololuk yapmaya devam eden bir gencim.

Jigolo Büyükşehir, jigolo İstanbul ve jigolo Esenyurt ekiplerinde görev almakta ve bu sayede sadece iki senede hayatımı kurtarmış bulunmaktayım. Henüz orta okul yıllarındayken geldiğimiz İstanbul’un Esenyurt semtinde çöp toplayan bir çocukken…

Hayatın tüm sillesini yemişken kaderin bir cilvesi olarak karşıma çıkan bu güvenilir jigolo ajansı sayesinde jigololuk mesleği ile tanıştım. İki sene önce, fakir bir hayat sürmeye çalışıyorken artık yirminci kattaki dairemden İstanbul’u seyreden, zengin bir genç olarak hayatın keyfini çıkarıyorum. Yasal jigolo ajansı ile çalışmanın, Esenyurt’taki zengin bayanlarla birlikte olarak para kazanmanın ve jigololuk yapmanın faydalarını saymakla bitiremem ama… Şu kadarını söyleyebilirim ki jigololuk başvurusu yaparak hayatımı resmen kurtardım, dünyaya yeniden geldim ve geleceğimi garanti altına alabildim.

Eğer siz de hayatınızdan memnun değilseniz, bana mutlaka kulak verin ve önerimi dinleyip yasal jigolo ajansına hemen üye olun.

Gerçekten güvenilir, profesyonel ve yasal jigolo ajansı ile çalışmanın keyfini mutlaka yaşayın ve jigololuk hizmeti vererek hayallerinizi gerçekleştirin. Şu anda yaptığınız işten gelen aylık kazancınızı, olgun bayanlarla yatarak birkaç saatin sonunda kazanmak varken gençliğinizi boşa harcamayın. Ben bile bu kadar fakir ve yoksul Suriyeli bir gençken jigololuk yaparak hayatımı kurtardıysam, siz çok daha rahat jigololuk yapabilirsiniz. Yasal jigolo ajansı sitesine üye olmak ve jigololuk başvurusu yapmak, inanın ki yapabileceğiniz en iyi şey. Jigolo arayan olgun bayanlarla hem zevk dolu saatler geçirmek hem de saatlik binlerce lira kazanmak gibisi yok…

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.