JİGOLOLUK ASLA HAYAL DEĞİL!

0 19

                        Şu anda ne iş yapıyor olursanız olun, ilk okul ya da üniversite mezunu olup olmamanızın hiçbir önemi yok… Öz geçmişinizi de bir kenara koyun çünkü geçmiş iş deneyimlerinizi sormuyoruz bile! Eğer on sekiz yaşından büyük, sağlıklı, fiziksel ya da ruhsal hiçbir sorunu olmayan, aklı başında, saygılı, iletişim sorunları yaşamayan… Seks konusunda deneyimli, istekli ve arzulu… Cinsel açıdan deneyimli, farklı seks fantezilerine ve yatak oyunlarına açık, ön yargısız, sır tutabilen (ağzı sıkı) ve hoş görülü… Yatakta üstün performans sergileyebilen, birlikte olduğu bayanları tatmin etmenin yollarını bilen, seks enerjisi yüksek ve libidosu (seks isteği) ile göz dolduran… Değişik cinsel fanteziler konusunda istekli ve hevesli… Kendine çok iyi bakan, şık giyinen, kişisel hijyenine önem veren ve iyi görünmeye gayret eden… Karizmatik, güler yüzlü, hoş sohbet, bir erkek olarak güçlü enerjiler yayan ve sağlam bir duruşu olan… Olgun bayanlarla birlikte olarak para kazanmaya, yani, jigololuk yapmaya niyetli ve bunun için hareket etmeye hazır bir erkekseniz, buraya dikkat:

Türkiye’de ve Avrupa’da hizmet veren en profesyonel ve tek yasal jigolo ajansı

tarafından yönlendirilen ekiplere giriş yapabilir ve jigolo olabilirsiniz. Üstelik ücretsiz jigolo üyelik fırsatını yakalamanız ve profesyonel jigolo ekiplerine katılma hakkını kazanmanız da an meselesi! Jigolo olma kriterlerini -eksiksiz bir şekilde- sağlayan her bir erkek, yasal jigolo ajansına üye olabilir ve jigololuk başvurusu yapabilir.

Farklı bir iş yapmaya ve jigololuk yaparak hayatımı tamamen değiştirmeye cesaretim var ama bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum. Yasal jigolo ajansına mı başvurmalıyım, yoksa, kendi çabalarımla olgun bayanlara ulaşıp jigololuk yapmaya mı çalışmalıyım? Bu konuda bana yardım eder misiniz? 

Jigololuk yaparak hayatınızı tamamen değiştirmeye cesaretiniz var ama bunun için ne yapacağınızı bilmiyorsanız… Az önce de belirttiğimiz gibi yasal jigolo ajansına üye olmanızı ve jigololuk başvurusu yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kendi çabalarınızla jigololuk yapamayacağınızı ve jigolo partneri arayan olgun bayanlara ulaşamayacağınızı da unutmamanızı öneriyoruz. Bu durumda jigolo partneri arayan olgun bayanlara ulaşabilmek için yasal jigolo ajansına üye olmanız, atabileceğiniz en iyi adım olacaktır.

Başvurmak için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.