Jigolo Sitesi

1 1.520

İntiharın eşiğinden döndüm.

İyi akşamlar. Benim derdim, sizi de dertlerimle boğmak değil; sakın yanlış anlamayın, sadece size, jigololuk hikayemi anlatmaya geldim:

İsmim Şevki. 44 yaşındayım, aslen Karslıyım ve İstanbul’da yaşıyorum. Dokuz senedir bu sitenin üyesiyim ve son beş senedir de gold üye olmakla birlikte jigololukta seviye atlamış bir adamım. Jigololuğa başlamadan daha bir hafta öncesine kadar ise boşanmış, her şeyini kaybetmiş, sokakta kalacak hale gelmiş, ciddi ciddi intihar etmeyi düşünen, kendini öldürmek suretiyle berbat hayatına son vereceğine inanacak kadar karamsar ve fakirlikten kafayı yemiş hale gelmiş bir adamdım… taa ki jigolo sitesini görene kadar

Hiçbir şeyden umudu olmayan bir adam olarak internette boş boş gezerken gördüğüm jigololuk ilanına tıkladım. Bu siteye girdim ve tesadüf bu ya, tıpkı benim gibi çok zor durumda olup da ölmeyi kafasına koyacak kadar kötü şartlara sahip bir adamın, jigolo olduktan sonra değişen hayatını anlattığı hikayeyi okudum. O an, bunun bir işaret olduğuna inandım ve hemen ben de jigololuk başvurusunu yapıp siteye üye oldum.

Ondan sonraki süreç, tıpkı diğer jigolo arkadaşlarınki gibi oldu: Yavaş yavaş para kazanmaya, hatta borçlarımı ödemeye ve para biriktirmeye başladım. Birkaç sene içinde ise borçlarımdan tamamen kurtuldum ve ihtiyacım olan ev, araba ve eşyaları alacak duruma geldim.

Şimdi ise her şeye sahibim, her şeyin en güzelini satın aldım ve geleceğim de garanti altında. Hepsi de tabii ki bu profesyonel jigolo sitesi ve onun değerli ekibi sayesinde oldu. Onlara, ne kadar teşekkür etsem azdır.

1 Comment
  1. Okan says

    Merhaba Dostum Bana Ulaşabilirmisin

Leave A Reply

Your email address will not be published.