JİGOLO OLUN, HAYATINIZ DEĞİŞSİN! HEMEN BAŞVUR

0 11

                        Şu an yaptığınız iş her neyse bırakın, basın istifayı ve arkanıza bile bakmadan kaçın çünkü jigololuk fırsatı, tam karşınızda duruyor. Ülkenin tek başarılı, kaliteli ve yasal jigolo sitesi sayesinde ücretsiz jigolo üyelik fırsatını yakalayın ve hayatınızın kalanı da para ve zevk içinde geçirin. Gerçekten kısa sürede yüksek gelir elde etmek, şehrinizin en lüks mekanlarında takılmak, hepsi birbirinden seksi ve çekici olgun bayanlara birlikte olmak… Erkekliğinizi, seks gücünüzü ve yatak performansınızı kullanarak ve hazzın doruklarına çıkarak yüksek gelir elde etmenin keyfini sürmek… Hayatınızı baştan yaratıp hayalini kurduğunuz her şeye sahip olmak için jigololuk yapmaya hazır olun!

                        Yasal jigolo sitesi üyelik şartları nelerdir? – 

Profesyonel olarak jigololuk yapmaya ve bunun için de yasal jigolo sitesinin bünyesinde çalışmaya niyetliyseniz, üyelik şartlarını sağlamanız gerekmektedir. Yasal jigolo sitesi üyelik şartlarının başında, kesinlikle on sekiz yaşından büyük, sağlıklı ve güçlü olmak ve akli melaikelerin yerinde olması gelmektedir. Bunlara ek olarak ise seks konusunda deneyimli, istekli ve arzulu olmak; cinsel açıdan hiçbir sorun ya da problemle boğuşuyor olmamak…

Kendine iyi bakan, dış görünüşüne (kıyafet, ayakkabı, saç ve sakal şekli vs) dikkat eden, güçlü bir imaj çizen ve karizmatik bir erkek olmak… İletişim sorunları yaşamamak, girdiği ortamlara ve tanıştığı insanlara (özellikle bayanlara) kolaylıkla uyum sağlamak ve saygılı, terbiyeli ve sakin olmak…

Jigololuk konusunda ciddi ve istekli ve kendisini kiralayan bayanların seks ihtiyaçlarını giderebilecek kadar deneyimli olmak, jigolo üyelik şartlarının başında gelmektedir. Unutmayın! Ancak bu şartları yerine getiren erkekler yasal jigolo sitesine üye olabilir ve jigololuk başvurusu yapıp jigolo ekiplerine katılabilir. Jigolo olma şartlarını sağlayıp sağlamadığınızı mutlaka kontrol etmeli ve durum değerlendirmesini yapıp jigolo başvurusu adımını atmalısınız.

                        Jigolo olma şartlarını sağladığınızdan emin olmanız halinde ise kesinlikle zaman geçirmemeli ve jigolo başvurusunun hemen yapmalısınız. Unutmamanız gerekir ki Türkiye’nin en profesyonel jigolo ekiplerinde yer almak ve yasal jigolo sitesinin bünyesinde çalışmak, yararınıza olacaktır. Hangi jigolo ekibine katılmak istediğinize karar verin ve yasal jigolo sitesine hemen üye olup jigololuk başvuru formunu doldurun.

Başvuru için Tıklayın…

Diğer Yazılarımız için Tıklayın…

Leave A Reply

Your email address will not be published.