JİGOLO OLMAYA MI KARAR VERDİNİZ?

0 27

Hayatını tam da temelinden değiştirmeye ve jigololuk yaparak bambaşka bir hayata geçiş yapmaya karar vermiş olan herkese selamlar! Türkiye’de faaliyet gösteren en başarılı ve tek yasal jigolo şirketi danışman ekibi olarak size yardımcı olmaya hazır bir durumda bekliyoruz. Hal böyle olunca gerek yasal jigolo şirketi web sitesinden gerekse jigolo danışma hattından bize ulaşabileceğiniz hatırlatmak istiyoruz. Jigololuk konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuya açıklık getirmeye devam ediyor ve hepinizi, yasal jigolo şirketi web sitesine davet ediyoruz:

                        Jigololuk yaparak hayatımı kökünden değiştirmeyi planlıyorum ama jigolo dolandırıcılarına kurban olmaktan korkuyorum. Jigolo olmak isterken dolandırılan erkeklerden biri olma korkumu nasıl aşabilirim?

 Jigololuk yaparak hayatınızı kökünden değiştirmeyi planlıyor ama jigolo dolandırıcıları tarafından kandırılmaktan korkuyorsanız, doğru yerdesiniz. Ülkemizin en güvenilir, en çok jigolo partneri arayan olgun bayan üye sayısına sahip ve tek yasal jigolo şirketi ile karşı karşıyasınız. Jigolo olmak isterken dolandırılan erkeklerden biri olmaktan korkuyorsanız, yasal jigolo şirketi web sitesine üye olmanız gerekmektedir. Jigolo olma kriterlerini sağlamanız halinde, jigolo üyelik formunu doldurmanız ve katılmayı düşündüğünüz jigolo ekiplerini belirtmeniz yeterlidir. Jigololuk başvurunuz incelenecek ve jigolo olmanız için bir sakınca görülmezse, jigololuk başvurunuz onaylanacak ve istediğiniz jigolo ekiplerine girişiniz onaylanacaktır.

                        Üç aydır profesyonel olarak jigololuk hizmeti veriyorum ve işimi cidden çok iyi yapıyorum. Öyle ki daha şimdiden jigolo İstanbul ve Beylikdüzü jigolo ekiplerindeki yerimi sağlamlaştırdım. Peki, jigolo Platin takımına katılmak için ne yapmalı, nereye başvurmalı ve ilk adımı ne zaman atmalıyım?  

Jigolo İstanbul ve Beylikdüzü jigolo ekiplerine katılma hakkını kazandığınız için sizi tebrik ederiz. Jigolo Platin takımına katılmak için en az bir sene boyunca kesintisiz olarak jigololuk hizmeti vermeniz ve müşterilerinizi memnun etmeniz gerekmektedir. Bir sene boyunca kusursuz ve kesintisiz bir jigololuk başarısı sağlamanız halinde, jigolo Platin takımına başvurmak için harekete geçebilirsiniz. Yasal jigolo şirketi danışmanları, başvurunuzu inceler ve uygun görülürseniz, jigolo Platin takımına girişiniz tamamlanır. Böylece siz de jigolo Platin ekibinin bir üyesi olarak kariyerinize devam eder ve işinizde hızla yükselirsiniz.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.