jigolo olmak istiyorum

jigolo olmak istiyorum

2 1.837

Her şey Alanya’daki otelde başladı. jigolo olmak istiyorum

Selam. Ben Jigolo Cenk. jigolo olmak istiyorum Henüz 32 yaşında olmama rağmen oldukça öz güvenli, zengin, varlıklı, havalı ve kendine inanan bir erkek, gerçek bir erkek olarak yazıyorum ki ben jigoloyum. Tüm bu harika özelliklerim, yaşam şartlarım ve geleceğe dair beslediğim umut de tabii ki Türkiye’nin ve bence dünyanın en muhteşem jigololuk sitesi sayesinde oldu.

Alanya’da tatil yaptığım otelde sıkılıp nette gezerken bulduğum bu siteye, sırf macera olsun diye o akşam üye oldum. Ertesi gün beni arayan danışmanımın sunduğu muhteşem üyelik fırsatını da kaçırmak istemedim ve işte o günden beri, yani beş senedir jigololuk yapıyorum. sende jigolo olmak istiyorum dersen katıl aramıza

Beş senelik jigololuk kariyerim boyunca akla-hayale gelmeyecek güzellikteki kadınlarla yatıp bir de üzerine para kazanmanın dışında; ülkenin en güzel otellerinde kalmam, en şık restoran ve kulüplerinde takılmam ve yurt dışına özgürce çıkmam da cabası oldu.

Şimdi, size tek bir cümle söyleyip gidiyorum: Erkekseniz, gücünüz yerindeyse ve para kazanmak istiyorsanız, hemen bu jigololuk sitesine üye olup aramıza katılın.

2 Comments
  1. Muratece says

    Olmak isterim

  2. Muratece says

    Beklicm

Leave A Reply

Your email address will not be published.