Jigolo olmak için ilk adımınızı atın

NE JİGOLO FACEBOOK NE DE JİGOLO TWİTTER! GERÇEK JİGOLOLUK FIRSATI, BURADA!

0 36

  Ortalıkta dolanan “Jigolo olmak istiyorsanız linke tıklayın!” ya da “Bizi takip edin ve jigololuk fırsatını yakalayın!” ve benzeri iç boş, asılsız ve yalan iddiaların; jigolo çetesi veya jigolo dolandırıcıları olarak adlandırılan art niyetli kişilerin ya da hiçbir jigolo arayan olgun bayan tarafından tercih edilmeyen ve jigolo üyelere hiçbir şekilde yardımcı olamayacak kadar acemi jigolo ajansları ya da jigolo şirketlerinin ardına takılmayın; paranızı, zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamayın ve özellikle jigolo Facebook veya jigolo Twitter gibi saçma sapan gruplardan uzak durun çünkü bu, sadece boşa kürek çekmenize sebep olacak. Gerçekten jigolo olmak ve jigololuk yaparak para kazanmak istiyorsanız, tek odak noktanız burası olsun:

jigolo-olmak-istiyorum
jigolo-olmak-istiyorum

                        Jigolo başvurusu yaptım ve Kayseri jigolo ekibine katılma hakkını kazandım. Jigolo kariyer programını ne zaman alabilirim? – Jigolo başvuru formunu doldurdunuz, jigololuk başvurunuz değerlendirildi ve netice olarak Kayseri jigolo ekibine katılmak hakkını kazandıysanız; bu demektir ki online jigolo kataloğu profiliniz de aktive edilmiştir. Lütfen, yasal jigolo ajansı danışmanınız ile görüşün ve jigolo kariyer programınızı talep edin çünkü zaten jigololuk başvurunuz onaylanır onaylanmaz, jigolo kariyer programınız da hazırlanmış demektir.

                        Jigololuk işine başladığım ilk günden beri cidden para kazanmak neymiş, öğrendim ve jigololuk işinde çok daha uzun yıllar yaşamak istiyorum. Şu an otuz dört yaşındayım ve merak ettiğim konu şudur: Kaç yaşıma kadar jigololuk yapabilirim? – Şu an otuz dört yaşında iseniz ve uzun yıllar boyunca jigololuk yapmayı planlıyorsanız, öncelikle ve kesinlikle vücudunuza çok iyi bakmanızı, sağlığınıza dikkat etmenizi, cinsel performansınızı yükseltici şeyler (yiyecek ve içecek gibi) tüketmenizi, düzenli yaşamanızı (uykunuza, yaşam tarzınıza, aşırı sigara ve alkol tüketiminden uzak durmaya vs) dikkat etmenizi, mümkünse spor yapmanızı, kendinizi cinsel yönden sürekli geliştirmenizi, seks performansınızı ve libidonuzu artıracak bir yaşam sürmenizi, iletişim ve sosyal yeteneklerinizi geliştirmenizi, jigololuk işinde yükselmek için elinizden geleni yapmanızı ve hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu önerilerimizi dikkate alırsanız, çok uzun yıllar daha jigololuk yapmaya devam edebilirsiniz

Leave A Reply

Your email address will not be published.