jigolo nasıl olabilirim

jigolo nasıl olabilirim

1 5.051

Yedi senelik jigoloya kulak verin. jigolo nasıl olabilirim ? 

Selam. Benim ismim Gökhan. Henüz 29 yaşındayım, yedi senedir bu sitenin üyesiyim ve profesyonel olarak jigololuk yapıyorum. İstanbul’da yaşamama rağmen Türkiye’nin birçok ilindeki müşterilerime gidip yatak hizmeti veriyorum çünkü işimi çok seviyorum.

Esasında mühendislik fakültesi, inşaat mühendisliği bölümü mezunu olmama rağmen mühendislik yaptığım zamanlardaki maaşım, jigololuktan kazandığım birkaç saatlik ücretten daha azdı. Yedi senelik jigololuk kariyerim boyunca oldukça yüksek oranlarda para kazandım ve halen de kazanmaya devam ediyorum.

Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden reklamımı yapmama gerek bile duymuyorum çünkü zaten Türkiye’nin tek profesyonel jigololuk sitesine üyeyim ve tek yapmam gereken şey, yılda bir defa üyeliğimi yenilemek oluyor. Geri kalan her şeyi ise sitenin deneyimli ekibi hallediyor, bana da sadece müşterilerimle buluşup paramı kazanmak ve keyfime bakmak düşüyor.

işte jigolo nasıl olabilirim cevabı tamamen burda

Yaşınız ve gençliğiniz geçmeden mutlaka jigololuk denilen muhteşem işi yapmanızı ve hem çok para kazanmak hem de zevk içinde kalmak neymiş, bire bir öğrenmenizi öneririm. Jigololuk için en doğru kapıyı bulmuşken de mutlaka o kapıyı çalmanızı, yani siteye üye olup jigololuk başvurunuzu yapmanızı kesinlikle öneririm.

1 Comment
  1. Muratece says

    Olmak istiyorum

Leave A Reply

Your email address will not be published.