JİGOLO DÜNYASINA GİRMEK İÇİN ACELE EDİN!

0 11

                        Eğer “Ben mutluyum, güvendeyim, başarılıyım, yaşadığım hayat için minnettarım, hak ettiğim tüm güzelliklere sahibim, hayallerimi gerçekleştiriyorum, hayatımdan memnunum…” diyorsanız, ne güzel… Yalnız, “Bu saydıklarınızın birini bile söylemiyorum çünkü hayatımın her anından nefret ediyorum!” diyorsanız, o halde ekrana yaklaşın. Türkiye’de faaliyet gösteren en başarılı ve en profesyonel jigolo ajansı sayesinde hayatınızı kurtaracak ve jigolo dünyasına girip zenginleşeceksiniz. Jigololuk yaparak hayatlarını kurtaran, jigolo partneri arayan olgun bayanların seks ihtiyaçlarını gidererek para kazanan ve erkekliklerini kullanarak zenginleşen adamlardan biri olacaksınız.

                        Jigolo olmak hayal değil ise ve jigolo Diyarbakır ekibine katılmak için de yasal jigolo ajansı ile çalışmam gerekiyorsa, bu konuda en detaylı bilgiyi nasıl alabilirim? Jigolo Diyarbakır ekibine katılma şartları nelerdir? 

 Evet, jigolo olmak hayal değil ve jigolo Diyarbakır ekibine katılmak için yasal jigolo ajansı ile çalışmanız gerekmektedir. Jigolo Diyarbakır ekibi, yasal jigolo ajansı tarafından yönlendirilir ve jigolo olma kriterlerini sağlayan her erkek, bu ekibe katılma hakkına sahiptir. Jigolo Diyarbakır ekibine katılma şartları, jigolo olma kriterleri ile birebir aynıdır. Yani, jigolo olma kriterlerini sağlıyorsanız, jigolo Diyarbakır ekibine katılma şartlarını da yerine getiriyorsunuz, demektir. Bu durumda, öncelikle jigolo olma kriterlerini sağlayıp sağlamadığınızdan emin olmalı ve sonuca göre hareket etmelisiniz. Sadece jigolo olma şartlarını yerine getirmeniz halinde, jigolo olmak için harekete geçebilir, yani, yasal jigolo ajansına üye olabilirsiniz.

                        Jigolo olma kriterleri nelerdir? Her erkek jigololuk yapabilir mi, yoksa, sadece yasal jigolo ajansına üye olarak mı jigololuk yapılabilir? 

Profesyonel olarak jigololuk yapabilmeniz için öncelikle ve kesinlikle on sekiz yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak sağlıklı, iletişim sorunları yaşamayan, seks konusunda deneyimli ve istekli, cinsel açıdan hiçbir hastalık veya problem ile savaşmak zorunda olmayan… Kendine iyi bakan, sağlıklı bir erkek imajı çizen, dış görünüşüne özen gösteren, kişisel hijyen konusunda hassas… Sık cinsel ilişkiye girebilecek kadar enerjik ve güçlü, farklı seks fantezilerine açık, ön yargısız ve istekli bir erkek olmalısınız. Bu şartları, yani, jigolo olma kriterlerini sağlıyorsanız, yasal jigolo ajansının bünyesinde çalışmak için başvurabilirsiniz.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.