İstanbul Jigolo Arama

Hepinize merhaba. Ben, İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beşiktaş, Bebek’te yaşayan Esra Hanım.

5 1.249

Esra Hanım’dan sevgiler.

Hepinize merhaba. Ben, İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beşiktaş, Bebek’te yaşayan Esra Hanım.

47 yaşında, dul bir bayanım ve sevgili eşimi kaybedeli tam 3 sene oldu. İlk zamanlar çok ağladım. Çok üzüldüm ama zaman, her şeyin ilacıymış gerçekten, bunu öğrendim, deneyimledim.

Tekrar evlenmeyi düşünmediğim için de erkek arkadaş ya da dost edinerek zamanımı geçirmeye karar verdim ama hepiniz biliyorsunuz ki dışarıda, önünüze gelenle ilişki yaşayamıyorsunuz.

Kadına şiddet uygulayan mı dersiniz, katil olan mı, hırsızlık yapan mı? Ay! Dışarıdaki dünyadan korkuyorum, ne yapayım?

Doğal olarak ben de jigolo ajansa başvurdum ve parası neyse vererek samimi, güvenilir, yakışıklı, güçlü genç erkek arkadaş ya da dost kiraladım. Jigolo aramaya başladım ve jigolo ararken bu siteye denk geldim ve profesyonel jigololarla tanışmaya başladım. İlk görüşmemden o kadar memnun kaldım ki anlaştığımız ücretin tam iki katını ödedim. Helal olsun tabii.

Daha sonra da bazı zamanlar ayda iki kere, bazen de haftada iki kere (cinsel ihtiyacımın durumuna göre) erkek arkadaş kiraladım. Son zamanlarda ise haftada bir kez olmak üzere, ayda toplam 4 ayrı erkekle görüşüyorum.

Benim gibi zengin dul bayanlara seslenmek istiyorum; korkmayın, çekinmeyin. Yalnızlık çekmeyin. Boşuna kendinizi yıpratmayın. Gelin ve ajanstan erkek arkadaş talep edin. Cimrilik yapmayın; evet, her görüşme için 4-5 bin lira ödeyeceksiniz ama buna değiyor… Kendinizi düşünün; siz, buna değersiniz.

5 Comments
 1. Mehmet reşit oral says

  Merhaba esra hanım ben mehmet 25 yaşındayım 75 yada 80 kilo 182 boy ben her şekilde yardımcı olurum yaşıda fark etmez ben herşekilde memnun ederim onu

 2. King vince says

  zenci var I stersen bi Dene

 3. Metin Akpınar says

  Yaş 33
  Anı yaşatıcam

 4. Kara Amirov says

  Merhaba,beni araya bilirsiz..

 5. Okan Dener says

  Slm ben okan sakaryadan partner ihtiyaç duyan hanımlara sesleniyorum 5346040

Leave A Reply

Your email address will not be published.