İŞSİZLİKLE MÜCADELENİN EN ZEVKLİ YOLU: JİGOLOLUK!

0 21

                        Kendinize, erkekliğinize, dış görünüşünüze, bayanlarla olan iletişiminize, yatakta sergilediğiniz performansa ve seks gücünüze duyduğunuz güven en yüksek noktadaysa… Dilek, istek, hayal ve arzularınızın gerçekleşmesi için yeteri kadar heyecan duyuyorsanız… Fakir, mutsuz ve işsiz bir adam yerine; zengin, mutlu ve kendi işini yapan bir adama dönüşmeyi hedefliyorsanız… İstediğiniz her şeyin anında gerçek olduğu, zevk ve sefa dolu, eğlenceli, rahat ve zengin bir hayata kavuşmayı diliyorsanız… Dünyanın en zevkli ve en ateşli işi olan jigololuk mesleğine başlamaya hazırsanız ve bunun için ne yapacağınızı bilmiyorsanız… Şu anda her ne iş yapıyorsanız bırakın ve sadece bu muhteşem blog yazısına odaklanıp ne yapmanız gerektiğini öğrenin:

Jigolo başvuru

                        Yasal ve vergi levhalı jigolo sitesi üyelik şartları nelerdir? 

Ülkemizin tek yasal ve vergi levhalı jigolo sitesi üyelik şartlarının başında, on sekiz yaşından büyük olma zorunluluğu gelmektedir. Gerek jigolo partneri arayan bayan üyeler gerekse bu bayanların cinsel ihtiyacını gidermek için başvuran jigolo adayları, on sekiz yaşından büyük olmak zorundadır. Buna ek olarak akli melaikeleri yerinde, fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı, gizlilik kurallarına uyma konusunda hassas olmak da üyelik süreçleri için önemlidir.

(Jigolo partneri arayan bayanların üyelik sürecinin sağlıklı ilerleyebilmesi için üyelik başvurusu yapan bayanların, on sekiz yaşından büyük ve ruh sağlığı yerinde olması yeterlidir.) Profesyonel jigolo ekiplerine katılmak ve jigolo olup para kazanmak isteyen erkeklerin ise jigolo olma kriterlerini eksiksiz bir şekilde sağlaması gerekmektedir. (Jigolo olma kriterlerinin ne olduğunu bilmiyorsanız, vergi levhalı jigolo sitesinde bulunan bilgilendirme yazılarını okumanızı öneririz.)

                        Bir karar aldım ve jigololuk başvurusu yaptım ama vergi levhalı jigolo sitesinden henüz bir cevap gelmedi. Jigololuk başvurum kabul edilmedi mi? Büyükşehir jigolo ve İstanbul jigolo ekiplerine katılmaya hak kazanamadım mı? Yaptığım jigololuk başvurusunun sonucunu ne zaman alabilirim? 

Büyükşehir jigolo ve İstanbul jigolo ekiplerine katılmak için başvurduysanız ve başvurunuz henüz cevaplanmadıysa, biraz daha beklemenizi tavsiye ediyoruz. Bazı dönemlerde, yoğun bir başvuru trafiği olduğu için vergi levhalı jigolo sitesi danışmanları, geç dönüş yapabiliyorlar. Eğer beklemek istemiyorsanız da jigolo danışma hattını arayabilir ya da sitedeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.