HAYALLERİNİZİ, JİGOLOLUK SAYESİNDE GERÇEKLEŞTİRECEKSİNİZ!

0 24

                        Türkiye’nin en çok jigolo partneri arayan bayan üye kapasitesine sahip, lider jigololuk sitesi danışman ekibinden tüm jigolo dünyasına selamlar… Umuyoruz ki Covid-19 salgınının, işsizliğin, yoksulluğun ve geçim derdinin tavan yaptığı şu sıralarda, herkes iyi ve sağlıklıdır. Gelelim asıl meselemize: Maddi sıkıntılarından, fakirlikten, çaresizlikten, parasızlıktan ve mutsuzluktan kurtulmak için jigololuk yapmayı düşünen tüm jigolo adayları için burada olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Öncelikle güvenli ve rahat bir jigololuk başvuru sürecini başlatmanız için ne yapmanız gerektiğini anlatmak için hazırız. Burada size düşen ise bizi dikkatle dinlemek, jigolo olup para kazanmak için en doğru adımı atmak ve netice olarak yasal jigololuk sitesi ekiplerinde yer almaktır.

profesyonel sirketler ile calisiyorum

Jigolo nedir, kimdir? Jigololuk yasal mıdır? Jigolo olmak ve jigololuk yaparak para kazanmak suç mudur? 

Jigolo, kendisini kiralayan olgun bayanların seks ihtiyacını gidererek para kazanan erkeklere verilen isimdir. Jigololuk, çok uzun yıllardır yapılan bir iştir ve profesyonel olarak jigololuk yapan erkeklere “jigolo” denilir. Jigolo olmak ve jigololuk yaparak para kazanmak, suç değildir çünkü jigololuk, yasal bir iştir. Yalnız, buradaki en önemli husus, on sekiz yaş sınırıdır. Yani, hem jigololuk hizmeti vermekle görevli erkek hem de jigololuk hizmeti talep eden bayan, kesinlikle on sekiz yaşından büyük olmalıdır. (On sekiz yaşından küçük hiç kimse; jigolo piyasasına giremez, profesyonel jigololuk hizmeti veremez ya da jigolo erkek kiralama talebi gönderemez.)

Gerçekten tüm arzularımı gerçekleştirmek, mutluluk ve rahatlık dolu bir yaşam sürmek ve para yağmurlarında ıslanmak istiyorum. Gençlik yıllarımı en güzel şekilde yaşamak, geleceğe güvenle bakmak ve karizmatik, başarılı ve güçlü bir erkeğe dönüşmek için bir adım atmayı düşünüyorum… Seksi bayanlarla haz dolu ilişkiler kurmak; zekamı, erkekliğimi, seks gücümü ve enerjimi kullanarak para kazanmak için hangi jigololuk sitesine üye olmamı önerirsiniz? 

Seksi ve çekici bayanlarla birlikte olarak para kazanmak, yani, jigololuk yaparak gelir elde etmek için yasal jigololuk sitesine üye olmanızı öneririz. (Lütfen, linke hemen tıklayın ve ülkemizin tek yasal jigololuk sitesine üye olup jigololuk başvurusu yapın.)

Başvurmak için Tıklayınız..

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.