HAYALLERİMDEKİ HAYATA, JİGOLOLUK SAYESİNDE KAVUŞTUM…

0 6

                        Herkese merhabalar. Ben Jigolo Kerim. Sizlere hem jigololuk yapmaya başlamadan önceki hem de jigololuk sayesinde değişen hayatımı anlatmak ve bu harika meslekle ilgili olarak yol göstermek için buradayım. An itibariyle dört senedir aktif olarak jigololuk yapmakta olan, otuz dokuz yaşında ve boşanmış bir erkeğim. Açık öğretim mezunuyum ve jigololuk yapmaya başlayana kadar da özel sektörde çalışıp bir şekilde geçinmeye çalıştım.

                        Açık konuşmak gerekirse hayat, bana öyle pek de adil davranmadı ve henüz otuz yaşıma bile değmemişken hem işimi hem de eşimi kaybedip resmen dibi gördüm. Beş sene boyunca süren depresyon, işsizlik dönemi, yalnızlık ve çaresizlik ise tesadüfen karşıma çıkan bu profesyonel jigolo sitesi sayesinde bitti. Otuz beş yaşıma girer girmez karşılaştığım profesyonel jigolo sitesine üye olmak için hiç tereddüt etmedim ve… Hayatım boyunca yapabileceğim en iyi şeyi yapıp jigolo olmak için ilk adımı attım.

Jigolo Büyükşehir ve jigolo İstanbul ekiplerine katılmak için başvuru yaptım ve jigolo başvurusu sürecini de başarı ile tamamlayıp ekiplerdeki yerimi aldım. Profesyonel jigolo sitesi danışmanımın verdiği jigolo kariyer programına uymak, işimde yükselmem için yaptığım en doğru şeydi ve bunun meyvesini de hemen aldım. Bundan tam beş sene önce başladığım jigololuk mesleği sayesinde çok kısa bir süre içinde hem maddi hem de manevi olarak düzelmeye başladım. Profesyonel jigolo sitesi sayesinde katılma hakkı kazandığım jigolo Büyükşehir ve jigolo İstanbul ekiplerinde hızla yükseldim ve İstanbul’un ünlü jigolo erkeklerinden biri oldum.

                        Jigololuk kariyerim boyunca hem birbirinden çekici ve harika olgun bayanlarla birlikte olup bir erkek olarak zevkin doruklarına çıktığım birliktelikler yaşadım… Hem de bu ateşli saatlerin sonunda akla hayale gelmeyecek paralar kazandım, ancak uzaktan seyredebileceğim ilişkiler yaşadım ve zenginleşip güçlendim. Jigololuk sayesinde kazandığım para ile sadece evimi, otomobilimi vesaire almakla kalmadım, aynı zamanda çok sağlam bir arsa yatırımcısına dönüştüm. Bu sayede de gelecek yıllarımı teminat altına almış ve rahatlamış bir erkek olarak anın tadını çıkarmaya başladım. Özetlemek gerekirse, jigololuk sayesinde hayalini kurduğum ne varsa, hepsine kavuştum… Bence siz de jigololuk işini mutlaka değerlendirin. İyi günler dilerim.

Başvuru için Tıklayın…

Diğer Yazılar için Tıklayın…

Leave A Reply

Your email address will not be published.