GÖREVİ TAMAMLAYIN, JİGOLOLUK YAPMAYA HEMEN BAŞLAYIN!

0 21

                        Mutluluk, huzur, rahatlık, neşe, eğlence, zevk, sefa, yüksek gelir, bol bereket, zenginlik, para ve güzel kadınlar… Hangi erkek, bunlarla dolu bir hayata kavuşmayı, çok para kazanarak hayallerini gerçekleştirmeyi ve ateşli kadınlarla zevkin doruklarına çıkmayı istemez ki? Tabii ki herkes ister ama çok az sayıdaki şanslı erkek, tam da böyle bir hayat yaşar. Oysaki gerçekten güçlü, zengin, istediğini elde eden ve kendine güvenen her erkek, jigololuk yaparak bu hayata kavuşacağını çok iyi bilir. Siz de “Ben de böyle bir erkeğim!” diyorsanız, ülkemizin en başarılı ve tek vergi levhalı jigolo ajansına başvurmanızın tam sırası! Üstelik hiçbir şekilde para kaybetmeden ve jigolo çetesi ya da jigolo dolandırıcıları ile muhatap olmak zorunda kalmadan… Profesyonel, güvenilir ve başarılı bir jigololuk başvuru süreci yaşamak için şunları -dikkatlice- okumanız, yeterli:

Hayır, jigolo olmak için seks enerjisi yüksek, sağlıklı ve kendine güvenen bir erkek olmak yeterli değildir. Bunlar, başarılı bir jigolo olabilmek için önemlidir ama bunların dışında, jigolo olma kriterlerini sağlamanız gerekmektedir. Yani; on sekiz yaşından büyük, aklı başında, jigololuk yapabilecek kadar güçlü bir cinsel performansa sahip…

İletişim sorunları yaşamayan, yeni insanlarla tanışmaya ve yeni ortamlara girmeye hevesli… Saygı, terbiye ve aklı başında olma konusunda hassas… Kendine çok iyi bakan, sağlıklı yaşayan ve aşırı alkol ve sigara tüketiminden uzak duran… Düzenli uykunun ve sporun değerini bilen ve buna göre yaşayan… Dış görünüşüne, kıyafetlerine, ayakkabılarına ve kullandığı parfüme önem veren… Her zaman tertemiz giyinmenin, sık duş almanın ve saç, sakal, cilt ve kıyafet temizliğinin değerini iyi bilen… Jigolo partneri arayan olgun bayanların cinsel ihtiyaçlarını gidermenin tüm yollarını bilen ve yatakta fırtınalar estiren bir erkek olmalısınız ki jigololuk başvurusu yapabilesiniz…

Gerçek bir kadın mıknatısıyım, oldukça çekici ve seksi bir erkeğim, güçlüyüm ve seks yapmaya bayılıyorum. Bu özelliklerimi kullanarak para kazanmak ve zenginleşmek için jigololuk yapmayı düşünüyorum. Yalnız… Askerlik görevimi henüz yapmadım. Jigololuk başvurusu yapmak için askerlik görevimi tamamlamayı beklemem gerekiyor mu?

Hayır, jigololuk başvurusu yapmak için askerlik görevinizi tamamlamayı beklemenize gerek yoktur. Yasal jigolo ajansının web sitesine şimdi giriş yapabilir ve jigololuk iş başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz. Jigolo olma kriterlerini, bir önceki soruda cevapladık ve bilmeniz gerekir ki jigolo olma şartlarını sağlamanız, jigololuk başvuru yapmanız için yeterlidir.

Başvuru için Tıklayın…

Diğer Yazılarımız için Tıklayın…

Leave A Reply

Your email address will not be published.