ENERJİNİZİ BOŞA HARCAMAYIN

JİGOLOLUK YAPARAK HAYATINIZI KURTARMAK VARKEN GENÇLİĞİNİZİ HEBA ETMEYİN!

0 37

Türkiye’nin hangi şehrinde yaşıyor olursanız olun, eğitiminiz ne olursa olsun -ister ilk okul, isterseniz de üniversite mezunu olun-, öz geçmişinizin ne kadar dolu ya da boş olursa olsun; yeter ki on sekiz yaşından büyük, fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı, güçlü bir bedene sahip, aklı başında, ne istediğini çok iyi bilen ve kısa sürede zengin olmayı hedefleyen, ayakları yere sağlam basan, kendine ve seks performansına güvenen, dış görünüşüne ve sağlığına çok dikkat eden, sık cinsel ilişkiye girebilecek kadar güçlü, arzulu ve istekli, olgun bayanları cinsel tatmine ulaştırabilecek kadar deneyimli ve yetenekli, seks enerjisi yüksek, değişik yatak oyunlarına ve cinsel fantezilere açık, olgun bayanlara seks hizmeti vererek para kazanma konusunda kendine güvenen ve jigololuk işine başlamak için gereken cesarete sahip bir erkek olun ve siz de jigololuk yaparak hayatınızı kurtarın.

                        Geçen sene işimi kaybettim ve son bir yılda maddi anlamda gerçek bir çöküş yaşadım. Jigololuk yaparak hayatımı kurtarmam gerçekten mümkün olabilir mi? – Evet, jigololuk yaparak yani, jigolo partneri arayan olgun bayanlara seks ve cinsellik hizmeti vererek kısa sürede yüksek gelir elde etmeniz ve geçim sıkıntısından, fakirlikten ve parasızlıktan kurtulmanız mümkündür. Bunun için tek yapmanız gereken, vergi levhalı jigolo şirketi web sitesine giriş yapmak ve jigolo iş başvuru formunu doldurup jigolo olmak için ilk adımı atmaktır. Profesyonel jigolo şirketi danışmanları, jigololuk başvurunuzu inceler ve jigolo olma kriterlerini sağladığınıza dair kanaat getirirse, katılmayı düşündüğünüz jigolo ekiplerine girişinizi yapar. Buna ek olarak ise online jigolo kataloğundaki profilinizi aktive eder ve size özel hazırlanmış olan jigolo iş kariyer programını takdim eder.

                        Başarılı ve çok para kazanan bir jigolo olmak istiyorum. Peki, jigolo temizliğine dikkat etmeli mi? Bu konu cidden önemli mi? – Başarılı, çok para kazanan, ünlü ve jigolo partneri arayan olgun bayanların gözdesi bir jigolo olmak istiyorsanız, tabii ki temizliğe, kişisel hijyene ve dış görünüşünüze dikkat etmelisiniz. Evet, temizlik ve hijyen konusu çok önemlidir çünkü jigololuk işi, yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı bir iştir.

zaman kaybetmeyin
jigololıgun keyfini cikartin

Leave A Reply

Your email address will not be published.