ÇOK PARA KAZANMA GARANTİLİ BİR İŞ. JİGOLOLUK!

ÇOK PARA KAZANMA GARANTİLİ BİR İŞ OLAN JİGOLOLUK İÇİN HAZIR MISINIZ?

0 33

                        Sadece maddi güvence, yüksek gelir elde etme şansı, lüks, çok para, maddi tatmin, ihtişam, dolu banka hesapları ya da cüzdanlar değil; aynı zamanda manevi olarak tatmin olma, iyi hissetme, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürme, takdir görme, sevilen ve saygı duyulan bir insana dönüşme, gelecek yılları garanti altına almanın keyfini sürme, herkes tarafından kıskanılan bir insana dönüşme, yaptığı işten keyif alma ve hak ettiği tüm güzelliklere kavuşma şansını da sunan jigololuk işine hemen başlamak için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, hiç zaman kaybetmeyin ve ülkemizin en iyi ve en kaliteli jigolo ajansının danışmanlarının verdiği ipuçlarını takip ederek atmanız gereken tüm adımları öğrenin:

                        Jigololuk işi ile ilgili olarak bilgi toplamaya çalışıyorum ama Büyükşehir jigolo ekibini henüz anlayamadım. Söyler misiniz, lütfen, İstanbul jigolo ekibine katılma hakkı kazanırsam, buna eş zamanlı olarak Büyükşehir jigolo ekibine de mi katılmış olacağım? – Evet, jigolo olma şartlarını sağladığınızdan emin olduktan sonra, vergi levhalı jigolo ajansına üye olmanız ve başvuru formunu doldurmanız halinde -talebiniz doğrultusunda- katılma hakkını kazanacağınız İstanbul jigolo ekibine eş zamanlı olarak Büyükşehir jigolo ekibine de katılmış olursunuz çünkü katılmaya hak kazandığınız her bir jigolo ekibine ve o ekibin bir üst ekibine -otomatik olarak- yerleştirilirsiniz. Buradaki en önemli husus, öncelikle jigolo olma kriterlerini sağlamanız ve sonrasında da jigololuk başvuru formunu doldurmadan önce, hangi jigolo ekibine katılmak istediğinize -net bir şekilde- karar vermeniz gerektiğidir.

                        Profesyonel ve başarılı bir jigolo erkekten beklenen performans nedir? Jigolo partneri arayan olgun bayanların arzuladığı jigololuk hizmeti -genel olarak- neleri içermektedir? – Profesyonel ve başarılı bir jigolo erkekten beklenen performans sadece mükemmel bir seks değil, aynı zamanda; centilmenliği, kibarlığı, gücü, erkeklik enerjisini, karizmayı, cesareti ve öz güveni de içine alan bir imajı kapsar. Hal böyle olunca profesyonel bir jigolo; çevresine ışık saçar, birlikte olduğu kadınları hazzın doruklarına çıkarır, kendisinden beklenen tüm seks oyunlarını oynar ve böylelikle, jigolo partneri arayan olgun bayanların arzuladığı sıra dışı seks ilişkileri yaşatma ve cinsel fantezileri gerçekleştirme adımını da halletmiş olur.

 

Diğer yazımıza göz atmak için Tıklayınız..

Leave A Reply

Your email address will not be published.