BUGÜN, HARİKA ŞEYLERE GEBE: JİGOLOLUK FIRSATI BURADA!

0 26

                        Dünyanın en çok para kazandıran, en zevkli ve kesinlikle en ateşli işi olan jigololuk fırsatı ile karşılaştığınız farkındasınız, değil mi? Şu anda yaptığınız işten, aylık gelirinizden, yaşam standartlarınızdan ve psikolojik durumunuzdan memnunsanız, ayrı mesele… ama eğer işinizden, maaşınızdan, yaşam koşullarınızdan ve ruh halinizden memnun değilseniz, jigololuk fırsatını mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ülkemizin en kaliteli, en profesyonel ve tek vergi levhalı jigolo şirketine üye olmanın ve jigololuk işine başlamanın tüm detayları burada:

İşini en iyi yapan jigolo üyeniz kimdir? Jigolo olup para kazanmak için ben de jigololuk başvurusu yapabilir miyim? Yasal jigolo şirketine üye olmak için ne yapmam gerekiyor? 

Vergi levhalı jigolo şirketi bünyesinde hizmet veren yüze yakın jigolo ekibinin içinde, en aktif olanı İstanbul jigolo ekibidir. Doğal olarak ülkemizin en iyi ve en başarılı jigolosu da İstanbul jigolo ekibinde görev almakta ve yaklaşık on beş senedir aktif olarak jigololuk yapmaktadır. Maalesef, yasal jigolo şirketi gizlilik kurallarına uymak zorundayız ve bu sebeple, ülkemizin en başarılı jigolo erkeğinin ismini veremiyoruz. Diğer sorunuza istinaden, şu cevabı verebiliriz ki… Evet, jigolo olup para kazanmak için -jigolo olma şartlarını sağlıyorsanız- siz de jigololuk başvurusu yapabilirsiniz. Yasal jigolo şirketine üye olmak için jigolo olmak için uygun şartları sağlamanız ve web sitesine üye olup jigolo iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Jigololuk başvurunuzun incelenmesi ve onaylanması halinde ise girmeyi talep ettiğiniz jigolo ekiplerine katılır ve profesyonel olarak jigololuk yapmaya başlarsınız. (Jigolo ekibine ek olarak aynı zamanda online jigolo kataloğunda da profil sahibi olur ve jigolo partneri arayan bayan üyelere ulaşırsınız.)

Başkalarının önünde kendini çok rahat ifade edebilen, gerçekten güçlü ve kuvvetli bir bedene sahip, cinsel yeteneklerine güvenen ve akıllı bir erkeğim… Profesyonel olarak jigololuk yapmak ve başkalarına da ilham vermek istiyorum. Bunun için yardıma ihtiyacım var. Büyükşehir jigolo ekibine ve İstanbul jigolo ekibine katılmak için bana yol gösterir misiniz, lütfen?

Büyükşehir jigolo ekibine ve İstanbul jigolo ekibine katılmak için de az önce saydığımız adımları geçmeniz gerekmektedir. Yani, öncelikle yasal ve vergi levhalı jigolo şirketine üye olmalı ve jigolo iş başvuru formunu doldurmalısınız. Jigololuk başvuru yaparken katılmayı düşündüğünüz jigolo ekiplerini mutlaka belirtmeli ve başvurunuzun sonucunu beklemelisiniz.

Başvuru için Tıklayınız…

Diğer Yazılarımız için Tıklayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.